Kontakt

Vill du beställa ett intyg för dina tidigare studier på Runö Folkhögskola?

Skicka ett mail med ditt namn, vilken utbildning du gått och vilket år du avslutade dina studier till: intyg@runo.se

Vi som arbetar här

  • Studierektor
  • Ann Andersson
  • 08-728 57 23
  • ann.andersson@runo.se
  • Kursadministratör/Studie- och yrkesvägledare
  • Hillevi Sundman
  • 08-728 57 20
  • hillevi.sundman@runo.se
  • Kurator
  • Christina Haglund
  • 0761-406282
  • christina.haglund@runo.se
  • Rektor/Verksamhetschef
  • Robert Ekstrand
  • 08-555 382 71
  • robert.ekstrand@runo.se
  • Lärare
  • Fredrik Skagerwall
  • fredrik.skagerwall@runo.se
  • Lärare
  • Kimia Pazoki
  • kimia.pazoki@runo.se
  • Lärare
  • Maria Helgesson-Ljungholm
  • maria.ljungholm@runo.se
  • Lärare
  • Farid Bonakdar
  • farid.bonakdar@runo.se
  • Lärare
  • Kristen Dean
  • kristen.dean@runo.se
  • Lärare
  • Anna-Karin Mattsson
  • annakarin.mattsson@runo.se
  • Lärare
  • Martin Lignell
  • martin.lignell@runo.se
  • Lärare
  • Lena Dickson
  • lena.dickson@runo.se
  • Lärare
  • Karin Domeij
  • karin.domeij@runo.se
  • Lärare
  • Hanna Wretmark
  • hanna.wretmark@runo.se
  • Lärare
  • Jakob Ekman
  • jakob.ekman@runo.se
  • LÄRARE
  • Lisa Mossfeldt
  • lisa.mossfeldt@runo.se
  • städ/vaktmästare
  • Staffan Carlsson
  • staffan.carlsson@runo.se